POLSKA WALCZĄCA
OBRONA-WOJSKO

hydro zagadka

POST KOMUNIZM

Schrony przeciwatomowe - tajne schrony przeciw atomowe – tajne do dzisiaj.

 

Tajemnicą poliszynela jest fakt że zakłady mięsne na Służewcu były wyposażone w schron przeciwatomowy. Jednak nie był to taki zwykły obiekt przeznaczony dal kierownictwa tej placówki na wypadek wojny atomowej. Pod kompleksem tworzącym zakłady mięsne wybudowany był drugi zakład spełniający dokładnie te same funkcje. Były to zakłady mięsne w bunkrze przeciwatomowym na wypadek wojny nuklearnej. Ten fakt jest odpowiedzią dlaczego tak długo nikt nie kupił tamtego terenu.

 

Teraz nowalijka, a może to tylko plotka. Pod jeziorem zegrzyńskim znajdują się schrony przeciwatomowe.

Jednak ich przeznaczenie w przeciwieństwie do służewieckiego miałobyć czysto prywatne (stały się prywatne mimo, iż ich pierwotne przeznaczenie było inne. Pamiętajmy iż blisko Zegrza jest twierdza Modlin a na zalewem zegrzyńskim są, przepraszam były jednostki wojskowe ), Tak jak działki rekreacyjne. Czy te informacje są tylko zwykłą plotką ?

Faktem jest iż woda separuje od takiego promieniowania. Faktem jest iż Zegrze jest zbiornikiem sztucznym. Była zatem możliwość takiej budowy. Jeżeli to prawda to jak takie informacje wydostają się na zewnątrz ?

 

FILM POLSKI KOMEDIA HYDRO ZAGADKA Tematem było wykorzystanie zalewu zegrzyńskiego, pod zalewem była budowla.Teoretycznie to tylko pomysł scenarzystów, jednak w każdej plotce jest trochę prawdy.

 

Medialnymi bawią się przy wykorzystaniu techniki którą opisuję na stronie tvp11.pl zatem w podświadomości w ten sposób prowadzonych tkwiła i ta informacja. Dotarła do nich, jednak nie były to dane przekazane precyzyjnie, a tylko w taki sposób aby zadziałała ich wyobraźnia i z fragmentarycznych informacji mieli oni sobie ułożyć całość.

 

Tak też się stało i przelali to na papier a potem na taśmę celuloidową. Oczywiście nie byli świadomi, iż w tym co tworzą przekazują ukrytą prawdę.

 

Z INNEJ BECZKI.

Informacja dotarła do scenarzysty pocztą pantoflową, np. w czasie zwykłej rozmowy ktoś znający temat, niby żartem napomknął o tym. Rozwinęło to wyobraźnię twórcy i stworzył scenariusz, który ujawniał tajemnice.

 

Przypomnijmy sobie o co chodziło w filmie.
Pod dnem miał być zbudowana fabryka do podgrzewania wody, która parując miała się zbierać w chmury i przy korzystnym wietrze odpływała by do wybranego kraju ubogiego w wodę.
 

 

To wszystko to tylko wyobraźnia, jeżeli jednak schrony po Zegrzem są faktem to należałoby się zastanowić skąd powstał taki a nie inny scenariusz filmu.

 

KILKA RZECZY ZASTANAWIA:Że pod dnem jest budowla i to tajna.
Że to wszystko dzieje się w zbiorniku zegrzyńskim, który jest sztucznym zbiornikiem i to bez żadnych zapór, które w wypadku ich zniszcz4enie zagrażały by mu. Zagrażałyby ujawnieniem tej tajemnicy.
 
Że właśnie Zegrze a nie inny zbiornik wybrano do scenariusza.

 

JEŻELI TAKIE SCHRONY SĄ FAKTEM TO TAKIE MOŻLIWE SCENARIUSZE POWSTANIA POMYSŁU DO FILMU RÓWNIEŻ.

Copyright (c)2017 POLSKA WALCZĄCA | Design by Sunlight webdesign